Güzellik Merkezi Programı

Güzellik salonu programı, lazer epilasyon üzerine çalışan işletmelerin müşteri takip, müşteri ödeme, randevu takibi, ve sms ile müşteri randevu hatırlatma programıdır. 

Bilindiği üzere Güzellik salonları lazer müşterilerini takip etmek tek seans ile olmadığı için belirli aralıklarla devam etmektedir. Bu randevuları takip etmek zahmetli ve randevudan önce müşteriye randevusu olduğunu hatırlatmak gerekmektedir. İşte bu yüzden Güzellik Salonu Programı lazer epilasyon işiyle uğraşanların işlerini hafifletiyor. Programa müşteri telefonunu kaydettikten sonra randevu tarihlerini seçmeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm işleri programa bırakınız. Program randevudan 1 gün önce müşterinin cep telefonuna sms ile yarın için randevusunun olduğunu otomatik olarak bildirecektir. Aynı zamanda Güzellik Salonu Programı ekranında içinde bulunduğumuz haftada kimlerin hangi randevusu olduğunu görebiliyorsunuz. 

Böylece yarın gelmesi gereken müşterilerinizi arama zahmetinden sizleri kurtarmaktadır. Program sadece bununla sınırlı değildir. Müşteriyle anlaşılan toplam fiyat, ödediği ücret, kalan ücreti, ödeme tipinin kredi kartımı yoksa nakitmi her şeyi yönetebiliyorsunuz. Müşterinin seans ayrıntıları (Bölge, atış sayısı, estetisyeni vb.) gibi birçok ayrıntıyı kayıt altında tutabilmektedir. 

Güzellik salonu programı ayrıca sizin gelir ve giderlerinizi takip ediyor. Müşteriden aldığınız her ödeme kayıt altında kalıyor. Bayram yılbaşı ve diğer özel günlerde müşerilerinizin tümüne  tek tıklama ile sms atabilmektedir. Ayrıca istediğiniz müşterilerinize doğum günlerinde kutlama mesajı program tarafından otomatik olarak atılmaktadır. 

Yazılım %100 webtabanlı olduğu için bilgisayarınıza herhangi bir program kurulmuyor. Verileriniz web ortamında saklı kalıyor. Yönetim panelinde istediğini zaman veritabanı yedeğinizi alabiliyorsunu. Programı kullanmak için bilgisayarınız olması şart değil. Tüm işlemlerinizi akıllı telefonlarınızdan da rahatlıkla yapabilirsiniz. Diyelim ki gün içinde yoğunluktan dolayı bir giderinizi eklemeyi unuttunuz ve evinize gittiniz. Akşam evde aklınıza geldi. Hemen akıllı telefonunuzla sisteme giriş yapıp unuttuğunuz gideri yazabiliyorsunuz.

Programın özelliklerini saymakla bitiremiyorum. Bir diğer özelliği ise gelir ve giderlerinizi kategorilere göre görebiliyorsunuz. Yani ocak ayında ne kadarlık gelirim olmuş, bunu kaçı lazer kaçı kaş yapımı, kaçı kalıcı makyaj hepsini ayrı ayrı gerebilirsiniz. Örneğin o ay içinde veya yıl içinde toplam satışınız 1.000,00 tl olsun. Lazer epilasyondan gelen para 500,00 tl kaş yapımından gelen 250,00 tl kalıcı makyajdan gelen 250,00 tl. Bunların hepsini ayrı ayrı ay ve yıllık olarak görebiliyorsunuz. 

Her işyeri kazancının nereye gittiğini hep sorar kendine, program bu soruna da çözüm getirmektedir. Yıllık veya aylık  nereye ne kadar ödemişsiniz tüm giderleriniz karşınıza gelecek. Bu sayede yılık elektrik faturanıza ne kadar ödemişsiniz, kiraya ne kadar ödemişsiniz hepsini rahatlıkla görebileceksiniz.

Bu kadar uzun ve karışık anlatmama rağmen programın kullanışı son derce basittir. Güzellik salonu programını kullanmak için daha önce bir program kullanmış olmanız gerkmiyor. Programın kullanışı herkes düşünülerek çok basıt olarak tasarlanmıştır. Hatta o kadar basittir ki eğitim almanıza bile gerekbırkmıyor. Yinde isteyen herkese isteği zaman destek sunulmaktadır. 

Programı 15 gün hiç bir ücret ödemeden deneyebilir, 15 gün sonunda ister programı satın alır beğenmezsenizde kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Güzellik salonu programını 15 gün ücretsiz denemek için güzellik salonu programı web sitemizi ziyaret edebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz.

Telefon : 0(530)5473218
Adres : konak izmir Konak / İzmir

full indir